Zakładka
Close

Kręgosłup to moja pasja

NIEZALEŻNIE OD MIEJSCA, CHCĘ POMÓC CI ŻYĆ BEZ BÓLU

Poznaj Projekt bliżej

ZOBACZ JAK DOKŁADNIE DZIAŁA PLATFORMA

Moim celem jest zatarcie różnicy między treningiem online, a treningiem na żywo. Zaangażowanie, ekstremalne przywiązanie uwagi do techniki i poczucie, że ktoś nad Tobą czuwa, takie założenia mi przyświecały. Przystępna cena ( subskrypcji 29,99zł-120zł) ma dać każdemu dostęp do profesjonalnej wiedzy, przy obecnych cenach karnetów na siłownię (100zł-160 zł) i usług (160zł-250zł za godzinną konsultację  z trenerem lub fizjoterapeutą) -dbanie o siebie staje się dla wielu niemożliwe. Chcę wyjść temu naprzeciw.

ODWIEDŹ JEDNĄ ZE STRON PLATFROMY

TREŚĆ PROJEKTU

Wstęp wideo do planu

Po co? Podczas pracy z Podopiecznymi zawsze tłumaczę po co i dlaczego coś robimy. Dzięki temu szybciej następuje usamodzielnienie się, ale też zrozumienie po co będziemy wykonywać dane ćwiczenia. Jeżeli chcemy by plan online był skuteczny – nie obejdzie się bez tej części.

Modułowy plan ćwiczeń

6-9 ćwiczeń na moduł, do każdego dołączony film z wykonywanym ćwiczeniem, zaznaczeniem pozycji dobrej oraz złej i drugi, dłuższy  z instrukcją głosową –  tłumaczący dlaczego dana pozycja jest błędna, a dlaczego inna dobra.  Dzięki temu możesz wybrać, czy wolisz szybką wersję, czy krótką wersję (filmy dodatkowo można przyśpieszyć do dwóch razy). Każdy plan składa się z 2-7 modułów, które przeprowadzą Cię powoli przez proces nauczania.

Własny plan 

Możesz wybierać poszczególne pozycje z modułów i łączyć je we własne plany, do czego zachęcam w niektórych miejscach. To kolejny krok w kierunku samodzielności oraz możliwość lepszego poznania swojego ciała. Z góry przygotowane plany spełniają swoją rolę, ale umiejętność dopasowania niektórych pozycji pod swoje wymagania, pozwoli poczuć większą pewność siebie i odświeży Twój trening. 

Personalizacja potrzeb

Jeden człowiek potrzebuje tygodnia na naukę podstaw, inny nawet miesiąca. Propozycje zawarte w planach oraz instrukcja głosowa – pozwolą Ci odnaleźć się w problemach i dostosować metodę działania pod siebie. Analizuję dokładnie ćwiczenie, by subskrybent nie widział tylko suchego ćwiczenia, ale zrozumiał jak może je do siebie dostosować. Dlatego dodatkowe materiały z analizą ruchu nie będą zawierały pustych komend jak robić ruch, ale opis ćwiczenia, umożliwiający jego osobiste modelowanie

Trener Personalny Online Juliusz Słoniewicz
Jedna długa otwarta taśma, jedna piłka, jedna krótka taśma zamknięta i wałek - do większości z ćwiczeń nie potrzeba sprzętu, ale kilka z nich go wymaga, najważniejsza jest długa otwarta taśma. Kompletny zestaw jest widoczny na zdjęciu. Oczywiście później mocniejsze taśmy mogą okazać się przydatne.

Biblioteka ćwiczeń

Na bieżąco rozwijam serwis, słuchając głosu użytkowników i dodaję kolejne pozycje, które urozmaicą trening oraz rozwiną bibliotekę ćwiczeń. Biblioteka to miejsce, gdzie zebrałem wszystkie ćwiczenia poszeregowane według kategorii, dzięki czemu każdy ma łatwiejszy dostęp do wybranych ruchów.

Pytania i odpowiedzi

Na stronie znajdziesz sekcję z filmami odpowiadającymi na wiele popularnych, ale i rzadkich pytań. To kolejna biblioteka, w której zamieszczam odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania. Dzięki stałemu kontaktowi, czyli wysyłaniu zapytań na skrzynkę mailową lub na naszej grupie na FB, mogę być w stałym kontakcie ze społecznością i dokładnie tłumaczyć zawiłe dla Was kwestie.

Pomoc

Wiem, że pytania pojawiają się zawsze, dlatego staram się odpowiadać na nie na naszej grupie, dzięki czemu każdy ma szansę na otrzymanie dodatkowe pomocy. Praca nad bólami pleców nie jest łatwa i wymaga zwykle pewnych mniejszych lub większych personalizacji, a także rozwiania obaw, dlatego robię co w mojej mocy, by wspierać każdego z użytkowników w jak najbardziej merytoryczny sposób.

Cena

W dobie coraz to droższych usług medycznych i około medycznych, które stają się niedostępne dla przeciętnego człowieka, postarałem się wyjść temu problemowi na przeciw. Dzięki moim staraniom cena za miesięczną subskrypcję jest około 8śmio razy mniejsza niż pojedyncze spotkanie w gabinecie lekarza/trenera/fizjoterapeuty, które zwykle trwa od 10 do 45 minut. Zamiast kupować karnet na siłownię i do tego trenera – to wynosi przynajmniej 500 złotych miesięcznie – możesz wykupić jedną subskrypcję i trenować w domu. Ewentualnie iść na siłownię z moją platformą – czyli trenerem w telefonie.  A jeżeli brakuje Ci ćwiczeń – po prostu napisz na grupie – postaram się je dodać wraz z analizą.

Płatność

Możliwa jest tylko płatność odnawiana automatycznie co miesiąc, z której można w każdej chwili zrezygnować z panelu konta klienta, bez żadnych konsekwencji i dłuższych zobowiązań.

Materiały

Ponad 300 ćwiczeń, 15 planów, ponad 30 części, grupa na Facebooku, Pytania i Odpowiedzi, Kontakt.

Wybierz plan

Ilość miejsc dla oferty VIP jest ograniczona, przed wyborem należy zadać pytanie o wolne miejsca, korzystając z zakładki Formularz VIP lub telefonicznie. Zamiast treningu online, jest dostępna opcja treningu na żywo.

Subskrypcja Podstawowa

59
99
Miesięcznie
 • Platforma Treningowa
 • Ponad 300 ćwiczeń z instruktażem wideo, głosowym i pisemnym
 • Ponad 15 planów na - Ból w dole/górze/pleców, ból w szyi, bóle kolan, poprawną postawę
 • W każdym planie 2-7 modułów - praca na wiele miesięcy, od podstaw, po samodzielność!
 • Wizyta u trenera to 220-250 zł, tutaj dzięki szczegółowym wyjaśnieniom, masz tę samą jakość - już za 89.99zł.

VIP

Oferta ograniczona - napisz do mnie
550 Miesięcznie
 • Platforma
 • Grupa Wsparcia
 • 1 Trening Online w miesiącu
 • Układanie planu oraz poprawki
 • Kontakt przez messengera
 • Analiza przesłanych filmów
Limit

Czy to drogo?

Jeden trening personalny kosztuje 220 zł, pakiet miesięczny, obejmujący jedno spotkanie, to 880 zł. Długotrwała współpraca idzie w dziesiątkach tysięcy. Cena karnetu na siłownię wacha się od 80 do 160zł. 

Tutaj w cenie 29,99 otrzymujesz wiedzę wartą tysiące. Teraz decyzja o byciu zdrowym, zależy tylko od Ciebie.  Odpowiedź zostawiam Tobie.

Trener Personaly bóle pleców Juliusz Słoniewicz

CO ZAWIERA SUBSKRYPCJA?

 • Plan Na Ból W Dole Pleców
 • Plan Na Ból W Górze Pleców
 • Plan Na Szyję
 • Plan Na Pośladki
 • Plan Na Hiperlordozę
 • Plan Na Szyję
 • Plan Na Kolana
 • Plan Na Wysunięte Barki W Przód
 • Plan Na Brzuch
 • Plan Na Nadgarstki
 • Mobilizacja Góry Ciała
 • Mobilizacja Dołu Ciała
 • Mobilizacja Zaokrąglonych Barków
 • Mobilizacja Na Co Dzień
 • Mobilizacja Ból W Dole Pleców
 • Mobilizacja Przy Hiperlordozie

Każde ćwiczenie ma dwa filmy. Na jednym widzimy poprawną i niepoprawną technikę – często od przodu, boku i z tyłu. 

Na drugim ten sam film z moim komentarzem i wytłumaczeniem, co jest nie tak.

Później 3 lub 6 okienek z najważniejszymi informacjami dotyczącymi ćwiczeń.

Na końcu dłuższy opis istoty ćwiczenia. 

Opis ćwiczeń nie odbiega od mojego tłumaczenia ćwiczeń Podopiecznym na żywo.

Miesiąc, potem następuje automatyczne odnowienie. W każdej chwili można zrezygnować z kolejnego naliczenia płatności.

Dostęp do grupy na Facebooku, przy wybraniu innej subskrypcji niż podstawowa.

Tak, staram się utrzymywać kontakt z grupą i prowadzić odpowiedzi w postaci live chatów, czy filmów.

Na stronie można tworzyć własne plany, przy użyciu obecnych ćwiczeń.

 Można je edytować oraz dodawać do nich notatki.

Projekt będzie rozwijany, członkowie grupy mogą mieć wpływ na kierunek rozwoju

Dodatkowe Odpowiedzi

Wykupując subskrypcję, co miesiąc będzie pobierana kwota danego pakietu. Po wykupieniu subskrypcji otrzymuje się dostęp do platformy oraz grupy na FB, jeżeli taka opcja została wybrana.

Chciałbym tam stworzyć społeczność, która będzie miała wpływ na tworzenie strony. To tam będę konsultował, jakie rzeczy warto dodać do platformy, czego potrzebujecie więcej, co poprawić. Do tego będę prowadził sekcję pytań oraz odpowiedzi i jeżeli będę w stanie – to pomagał w przypadku pytań dotyczących planów. Do tego będę tam zamieszczał odpowiedzi wideo i dodatkowe analizy ćwiczeń, jeżeli coś będzie niejasne mimo instrukcji. 

Czujesz dyskomfort w szyi/odcinku piersiowym/w dole pleców? Pracujesz długo siedząco albo całe dnie dźwigasz ciężary, a i tak w nocy coś kłuje w plecach? W takim razie zdecydowanie tak.

Praca online ma swoje ograniczenia, jeżeli aktualny stan zdrowia nie zagraża życiu lub zdrowiu, to myślę, że platforma będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Oczywiście, że tak. Wiele osób trenujących na siłowni nie umie wykorzystywać swojego ciała efektywnie i bezpiecznie, stąd się biorą kontuzję. Ten projekt zapewni fundamenty, dzięki którym siłownia przestanie być niebezpieczna.

Większość ćwiczeń możemy wykonać bez sprzętu lub z tym, co znajdziemy w domu. Natomiast kilka  z nich wymaga taśmy długiej otwartej albo taśmy krótkiej zamkniętej. Warto się w nie zaopatrzyć. Do masażu przydadzą się piłka i wałek. Im dłużej trenujemy, tym większa szansa, że będziemy potrzebowali trochę silniejszej taśmy.

Jak najbardziej, bardzo często pierwsze ćwiczenia odbywają się w pozycji leżącej na plecach, więc brak tężyzny fizycznej i wytrzymałości nie jest przeszkodą.

Tak, poza opcją VIP, można wykupić osobiste spotkania, w tym celu proszę skorzystać z formularza kontaktowego, na stronie – juliuszsloniewicz.pl.

Takie stwierdzenia nic nie znaczą, a często je słyszymy. Każdy może o siebie zadbać w każdym wieku i cieszyć się sprawnością przez długie lata.

Spokojnie. Uważając, by strona była dla każdego i z dbałości o szczegóły, stworzyłem możliwość przyśpieszenia filmów do dwóch razy. Bullet-pointy, czyli dwuzdaniowe punkty przypominające o zasadach poprawnej techniki też będą pomocne dla każdego, kto się łatwo rozprasza. Lubię dbać o wymagania każdego. z tego względu, obok obszernych analiz, znajdą się krótkie, merytoryczne strzały wiedzy.

Nie. Subskrypcja VIP jest dostępna do wykupienia tylko po bezpośrednim kontakcie ze mną. Służy do tego specjalny formularz.

Tak. Można zrobić to samodzielnie w panelu klienta.

You cannot copy content of this page

Subskrypcja Podstawowa

59
99
Miesięcznie
 • Platforma Treningowa
 • 7 dni próbnych
 • Ponad 300 ćwiczeń z instruktażem wideo, głosowym i pisemnym
 • Ponad 15 planów na - Ból w dole/górze/pleców, ból w szyi, bóle kolan, poprawną postawę
 • W każdym planie 2-7 modułów - praca na wiele miesięcy, od podstaw, po samodzielność!
 • Wizyta u trenera to 220-250 zł, tutaj dzięki szczegółowym wyjaśnieniom, masz tę samą jakość - już za 59.99zł.