Zakładka
Close

Poznaj Moją Historię - Też To Przeżyłem

Jak to się Zaczęło?

Juliusz-Słoniewicz-bole-plecow-cwiczenia-online
fot.MagdalenaJuliaFotografia

Jako człowiek, który sam w wieku 18 lat cierpiał na ból pleców z powodu zmian zwyrodnieniowych dotykających całego odcinka lędźwiowego oraz części piersiowego, Zafascynowałem się kręgosłupem. Chciałem wiedzieć dlaczego nie mogę wstać rano z łóżka, dlaczego plecy bolą przy najmniejszej aktywności i czy dam radę żyć samodzielnie za kilka lat. Miałem dosyć bycia obciążeniem dla rodziny i tego, że nie byłem w stanie żyć jak moi rówieśnicy.

Dzięki tym wydarzeniom zacząłem pracować nad sobą, edukować się w kierunku profilaktyki kręgosłupa i odpowiedniej techniki wykonywania ćwiczeń. Dziś pomagam potrzebującym pod kątem fizycznym oraz psychicznym – dbając o zdrowe podejście do treningu a także komfort w trakcie ćwiczeń – sam wiem jak strach przed bólem potrafi zniechęcić do jakiejkolwiek aktywności i odebrać radość z jedynego życia, jakie mamy.

Chciałbym być osobą, której ja potrzebowałem, gdy byłem w trudnej sytuacji, a którą za późno spotkałem. 

JEDNAK TO ZA MAŁO

Jednak po latach doświadczeń, zauważyłem, że praca na żywo, to za mało, dlatego stworzyłem ten projekt. Projekt, który pozwoli mi na profesjonalną współpracę z każdym, kto nie może spotkać się ze mną na żywo. Z pasji i potrzeby skonstruowałem treningi, które w niczym nie ustępują spotkaniom na żywo. Przelałem do formy wideo wiedzę, którą przekazuję w czasie spotkań na siłowni. Dzięki temu możesz mieć w domu trenera od kręgosłupa/postawy, bez wybierania się do Warszawy, czy na siłownię. 


Obejrzyj demonstrację projektu – TUTAJ.


Zależało mi na usunięciu wszystkich typowych niedogodności związanych z aktywnością fizyczną:

Dzięki pasji spotkałem wielu wspaniałych ludzi, którym mogłem pomóc i wyciągnąć z nich to, co najlepsze. Pokazać, że mogą jeszcze iść z wnukami na spacer, że mogą starać się o wymarzoną pracę, że ból pleców to nie ich wina, że maraton to nie problem, że postawę da się zmienić, że lata bezbolesnej aktywności fizycznej czekają już za rogiem, że nie muszą każdego dnia żyć z irytującym bólem wpływającym negatywnie na nich i ich relacje z bliskim, a operacja nie jest jedynym wyjściem.

Te historie czynią mnie dumnym z mojej pracy, ale też inspirują, by doceniać każdy dzień sprawności fizycznej oraz umysłowej. Jednocześnie utwierdzam się w przekonaniu, że chcę jak najlepiej pomagać innym, by ich czas tutaj trwał jak najdłużej. Mamy jedno życie, przeżyjmy je jak chcemy, bez niedogodności i w zdrowiu. 

Przykładowa Strona Projektu

You cannot copy content of this page

Subskrypcja Podstawowa

59
99
Miesięcznie
  • Platforma Treningowa
  • 7 dni próbnych
  • Ponad 300 ćwiczeń z instruktażem wideo, głosowym i pisemnym
  • Ponad 15 planów na - Ból w dole/górze/pleców, ból w szyi, bóle kolan, poprawną postawę
  • W każdym planie 2-7 modułów - praca na wiele miesięcy, od podstaw, po samodzielność!
  • Wizyta u trenera to 220-250 zł, tutaj dzięki szczegółowym wyjaśnieniom, masz tę samą jakość - już za 59.99zł.